fbpx
Menü Kapat

TEOS TEKNİK olarak, ısıtma ve soğutma sistemlerinin projelendirme ve montaj faaliyetleri üzerinde çalışıyoruz.

Firmamız, Seferihisar/İZMİR bölgesinde kurulmuş ve Seferihisar, Güzelbahçe, Urla, Çeşme, Karaburun bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Bireysel/endüstriyel iklimlendirme işletim sistemlerinde 30 yıllık mesleki birikimimizle hizmet vermekteyiz.

Alınan cihazlar müşteri beklentisi ve kullanılacakları ortama uygun bir şekilde projelendirildikleri takdirde, çok uzun yıllar verimli ve sorunsuz olarak tasarruf ve konfor sunmaktadır.

Bu doğrultuda firmamız teknik uygulamalarda detaylara önem verip, “KALİTE VARSA SORUN YOKTUR” ilkesi ile faaliyetlerini yürütmektedir. Çağdaş ve ekolojik yaşamın vizyonuna uygun, ileri teknoloji kullanan, çevreci, düşük işletim maliyetli, Isıtma/soğutma Sistemlerini müşterilerimizin hizmetine sunmak üzere buradayız.


Firmamız, JOHNSON CONTROLS bünyesi altında klima / ısı pompası ve CANOVATE ENERJİ SİSTEMLERİ bünyesi altında endüstriyel iklimlendirme ürünlerinin satış/pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.
 
JOHNSON CONTROLS , Türkiye’deki faaliyetlerini distribütör firmalar üzerinden yürütmek yerine pazara direkt girerek, kendi bayi ve servis ağı ile hizmet vermek üzere 2018 yılında yeniden teşkilatlanmıştır.
 
Bu yeni yapılanma neticesinde; 2018 ürün yelpazesi tamamen değiştirilmiş ve müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak iç piyasaya sürülmüştür.

CANOVATE ENERJİ SİSTEMLERİ, İstanbul merkezden yürüttüğü hizmetlerini müşteriye daha kolay ulaşmak ve ihtiyacı yerinde tespitle, özel çözümleri sunabilmek maksadıyla bayi/servis oluşumunu gerçekleştirmiştir.
 
Şirketimiz de bu yeni yapılanmalar içerisinde yerini almış; Seferihisar, Güzelbahçe, Urla, Çeşme, Karaburun bölgesinde bu iki önemli firmanın ürünlerinin ana bayiliğini üstlenmiştir.